Korrespondanseskyting innendørs 2020 – 2021

Recurve

Aspirant

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMars
Adrian StøleHarstadDeltatt
Benjamin StøleHarstadDeltatt

Minijunior

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Vilde HalleLillestrøm538538
2Agnethe EnoksenHarstad446446
3Helena Såtvedt TorpSørumsand429429
4Emilie FlatebyLillestrøm420420
5Leon  EikelandDrammen279279
Villemo OlsenTindenDeltatt

Rekrutt piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Line LøeDrammen520520
2Selin BoyarLillestrøm424424

Rekrutt gutter

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Alexsander AmbleDrammen552552
2Joakim FlatebyLillestrøm535535
3Håkon SollundSørfold456456
4Elias JakobsenSørfold448448
5Vegard ImingenSørfold397397

Kadett piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Amalie StorelvTinden539539
2Julie EdvinsenLillestrøm406406
3Guro NelvikLillestrøm390390

Kadett gutter

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Torje LudviksenTinden525525
2Lage K. HegedagsrudLarvik286286

Damer jr.

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Julie SvendgårdTinden492492

Herrer jr.

Compound

Aspirant

Minijunior

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Henrik SandvikLillestrøm518518

Rekrutt piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Adele StorelvTinden526526

Rekrutt gutter

Kadett piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Sofie Helland JohansenTinden526526

Kadett gutter

Damer jr.

Herrer jr.

Barebow

Aspirant

Minijunior

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Anton BeckLillestrøm444444
2Elinor FlackLillestrøm404404
3Emil Rudningen RyenDrammen344344

Rekrutt piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Sandra A. TornåsLarvik456456
2Amelie BjønnesLarvik384384

Rekrutt gutter

Kadett piker

Kadett gutter

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Leonardo LøvenfakkLarvik174174

Damer jr.

Herrer jr.

Instinktiv

Aspirant

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMars
Leon Pedersen SlettenLillehammerdeltatt
Vilde Amalie LarsenLillehammerdeltatt

Minijunior

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Vide Håkansson-NygårdLillehammer299299
2Anton Haug-BakkenLillehammer243243
3Sigurd LønneLillehammer188188
4Miriam Rindal WalbergLillehammer122122

Rekrutt piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Ingeborg PerssonLillehammer258258

Rekrutt gutter

Kadett piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Kari SandburgLillehammer303303

Kadett gutter

Damer jr.

Herrer jr.

Langbue

Aspirant

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMars
Henrik Slemdal SigvartsenSørumsandDeltatt

Minijunior

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Elise StøleHarstad414414

Rekrutt piker

Rekrutt gutter

Kadett piker

Kadett gutter

Damer jr.

Herrer jr.