Juniorserien 2021 – 2022

Recurve

Aspirant

Minijunior

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Lars Jakob Øglænd Ulgjell Farsund og Lista IK486486
2Casper SkjongVigra431431
3Alexander LøsetFørde420420
4Selma RoaldVigra412412
5Kristian RotnesFørde398398
6Imre EspelandFørde380380
7Nias ØvstedalFørde336336
8Vilde Fauske AasenFørde335335
9Birk Viljar HelsethVigra306306
10Lene Fauske AasenFørde296296
11Lydia SchroederVigra285285
12Luna Konradsen WiigFarsund og Lista IK136136
13Mathilde JønsrudUllensaker134134

Rekrutt piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Victoria Kristine SelvikFørde531531
2Vilde Helene HalleLillestrøm496496
3Ebba Ullensaker388388
4Emilie FlatebyLillestrøm336336
5Emma JohansenFarsund og Lista IK333333
6Sara Al-Manasir CarobbioUllensaker330330
7Tirill Kjellbakk Ullensaker298298

Rekrutt gutter

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Espen GrimeUllensaker498498
2Jonas KjøllebergFarsund og Lista IK490490
3Per Ivar WaageStavanger483483
4Kjetil Møn Fana472472
5Jan TomkiewitczFørde420420
6SebastianUllensaker398398
7Oskar IngiJonsson Farsund og Lista IK351351
8Tom Leon Ytredal Ngyuen Farsund og Lista IK292292
9Nikolas SpiridonidisFarsund og Lista IK280280

Kadett piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Ida Linnea BlindheimsvikStavanger519519
2Tilda StenslandKristiansand439439
3Oda Emilie FjeldheimUllensaker254254

Kadett gutter

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Torjus Ovedal LandsvikStavanger552552
2Alexander Amble Oslo538538
3Joakim FlatebyLillestrøm526526
4Jesper IngebrethsenStavanger521521

Damer jr.

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Sara StrayKristiansand419419

Herrer jr.

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Magnas I Lagabø RoaldVigra553553

Compound

Aspirant

Minijunior

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Håvard Ringen SynnesVigra533533

Rekrutt piker

Rekrutt gutter

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Sander Ahlsen MosvoldFarsund og Lista IK199199

Kadett piker

Kadett gutter

Damer jr.

Herrer jr.

Barebow

Aspirant

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMars
Amalie SkjongVigraDeltatt

Minijunior

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Sondre Westgård LundSandefjord531531
2Christoffer Urang BreivikFana451451
3Tommy SaksgårdFana409409
4Even WiechertLillestrøm406406
5Magdalena Fauske BlindheimVigra396396
6Angelina FultonFana384384
7Rune Underdal VikFana248248
8Daniel E. JohansenLillestrøm134134
9Elinor Bråten FlackLillestrøm108108

Rekrutt piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Maria Chiara BallabeniSandefjord463463
2Marie Angvik JohansenMoss348348
3Mie RohdeFana293293
4Iselin Martens MeyerLillestrøm272272
5Marija UtkinaLillestrøm270270
6Lin AljabriLillestrøm122122

Rekrutt gutter

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Eimund Langerud RøedMoss433433
2Dennis Dat DuongLillestrøm228228

Kadett piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Merve AydinMoss296296

Kadett gutter

Damer jr.

Herrer jr.

Instinktiv

Aspirant

Minijunior

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Ane StøLaugen467467
2Martin BrendstuenLaugen462462
3Theo GjerdetLaugen381381
4Sondre LoddengaardLaugen292292

Rekrutt piker

Rekrutt gutter

Kadett piker

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Sofie Oline VargeidLaugen424424
2Kristianna ØvrehusFana357357

Kadett gutter

Damer jr.

Herrer jr.

NavnKlubbOktoberNovemberDesemberJanuarFebruarMarsResultat 3 beste
1Stian LoddengaardLaugen421421

Langbue

Aspirant

Minijunior

Rekrutt piker

Rekrutt gutter

Kadett piker

Kadett gutter

Damer jr.

Herrer jr.