Adelskalenderen – Beste skyttere gjennom tidene

Adelskalenderen fører resultater på de 50 beste resultatene gjennom tidene på en WA- 1440 runde, listen oppdateres manuelt og kan inneholde feil. Om du ser en feil, send inn via skjemaet under.

Recurve herrer

1Martinus GrovFørde BS13461997
2Bård NestengFredrikstad BS13312007
3Paul Andre HagenElverum BS13112017
4Haakon O. HaakonsenBK Langskudd13041997
5Njål ÅmåsKlepp BS13012011
6Sander Thorbjørnsen HasthiSarpsporg12992018
7Lars-Erik HumlekjærFredrikstad BS12941996
8Øistein BråthenLillestrøm & OB12921992
9Sven SlettenBK Langskudd12911997
10Jon Ivar NessetØrje IL12892017
11Kai SvingenMoss BS12881981
12Mats Inge SmørdalEid IL12871999
13Vetle M. RisingaardKristiansand BS12852009
14Baard LindbergTønsberg & OB12821992
15Jan O. HogrenningLoen IL12811998
16Petter P. BerlandKlepp KFUM12801999
17Nicolai ØglændKristiansand BS12762008
18Robert S. LandskaugÅs BS12762010
19Magnus Pilskog SteinFørde BS12742006
20Dag Kjetil PaulsenStavanger BS12731985
21Ken Henry TesakerStavanger BS12732008
22Simen Skytterud BurholLillestrøm & OB12722014
23Tommy BjellandSandefjord BS12711994
24Svein T. AnglevikBK Langskudd12701991
25Jarl LøkkebergøenSandefjord BS12682009
26Jonas GrovFørde BS12682000
27Christoffer FurnesTinden BK12672012
28Lars H. KvistFørde BS12651999
29Jan StensbyDrammen BS12641994
30Morten BøeSandefjord BS12631990
31Jan R. SkyttesæterLillestrøm & OB12621984
32Roar JystadSAS12621992
33Tommy FigvedKlepp KFUM12621994
34Robin Idland KrugerLarvik BS12612006
35Henrik JernslettLarvik BS12572015
36Harald KværnstrømKlepp KFUM12551996
37Jan-Erik HumlekjærFredrikstad BS12551975
38Marius HalvorsenLarvik BS12542011
39Valter KristiansenSortland BK12531988
40Sigmund LindbergetElverum BS12512009
41Håkon ChristensenEid IL12491990
42Johannes AkkerhaugenAkkerhaugen BSK12471979
43Bjørn O. JohannessenLillestrøm & OB12421990
44Jon JystadSverresborg BS12411984
45Tor Inge BøeHarstad BS12401991
46Jon-Arne StorelvTinden BK12391996
47Espen OtnemFredrikstad BS12381985
48Jan AskelandSandefjord BS12342009
49Rolf Ove RøstadSverresborg BS12342004
50Tor Erik NordskagKristiansand BS12342010

Recurve damer

1Wenche HessHorten BS13311998
2Katrine HillestadStavanger13292017
3Line Blomen RidderstrømSandefjord BS12892017
4Lisbeth Iversen Hvaler12712017
5Wanja M. RichardsenMoss BS12602015
6Laila FevangSandefjord BS12582018
7Vigdis S. LandskaugRamnes IF12491980
8Anna StanieczekHvalstad IL12472013
9Stine NygaardÅs BS12362014
10Brigitte BruelandPorsgrunn BS12282003
11Siv JystadLillestrøm & OB12131998
12Anne KronenSK Vidar12101987
13Ragnhild NordmelanLillestrøm & OB12012015
14Bente LarsenTorsken SL11932001
15Toril StigenRamnes IF11901984
16Kristi JuulØsterås BS11841994
17Silje RøeKlepp BS11832018
18Wenche BøeSandefjord BS11791988
19Maria GullandFredrikstad BS11782018
20Hedvig M.Ø.V.StrandliUllensaker BK11642009
21Tove SlettenLarvik BS11631978
22Rita SandbergAuskog Høland BS11571993
23Hilde ØstvoldAuskog Høland BS11531993
24Karin LarsenLarvik BS11511980
25Brit ChristensenLarvik BS11491986
26Janne IdlandÅlgård BK11461987
27Brit StavSverresborg BS11441973
28Irene KarlsenTønsberg & OB11421972
29Rigmor LundbergLillestrøm & OB11401971
30Åse VirikSandefjord BS11391981
31Dagny SeverinsenRamnes IF11371982
32Grethe RiberTomma BK11342000
33Reidun KronenTønsberg & OB11331978
34Heidi BjellandLarvik BS11332013
35Kristin R. DaviesÅs BS11332017
36Aud SundeAkkerhaugen BSK11291979
37Siv RoslandKlepp BS11292014
38Margaretha IngvesSK Vidar11261980
39Jørunn MortensenHarstad BS1117 
40Sissel StorelvTinden BK11171997
41Ina FauskangerBergen BS1113 
42Anne LannemSK Vidar11081987
43Nina GundersenSandefjord BS11082012
44Betzy StigenRamnes IF11041976
45Kari B. StrandSverresborg BS11041976
46Monica SigvartsenFredrikstad BS11022015
47Rachel LeonardsenHorten BS11011991

Compound herrer

1Anders FaugstadKlepp BS14142019
2Njål ÅmåsKlepp BS14132014
3Morten BøeSandefjord BS1412 
4Eivind LieKlepp13962018
5Oddmund TjentlandKlepp BS13902013
6Mats HaugsethIL Yrjar13892019
7Cato EideHorten BS1386 
8Tommy FigvedKlepp BS13862018
9Mats Inge Smørdal EricssonLillestrøm & OB13802014
10Jon William JohnsenLillestrøm & OB13802019
11Laurius AlisauskasPorsgrunn BS13792015
12Terje BøeSandefjord BS13782012
13Paul Ole HagenElverum BS13762013
14Sigmund JohansenIL Yrjar1370 
15Robin HaugsethIL Yrjar13642019
16Arne KjærlandKlepp BS1361 
17Arngeir DyngenStord BS1361 
18Vegard MyrvangSandefjord BS1360 
19Kenneth SøråsSverresborg BS13602014
20Thomas SandbergLillestrøm & OB13592009
21Terje RøstadIL Yrjar1358 
22Hugo Beer JohansenØrnes BK13552011
23Thomas StenvollGauldalspil`n BS1354 
24Geir WaagenSverresborg BS13542015
25Trym IsnesTønsberg & OB13532017
26Oddgeir NeseKlepp BS13522015
27Marius K. HaslestadBærum & OB13512014
28Ragnar EvensenTønsberg & OB13512014
29Jon Olav StrandenIL Yrjar13512015
30Svein WestgårdIL Yrjar1350 
31Lasse BøeSandefjord BS13492008
32Freddy BorgersenTønsberg & OB13482006
33Gøran AlbrigstenTønsberg & OB13482010
34Jørgen MyrvangLarvik BS13472011
35Ole Jørgen HoltheBergen13452017
36Bjørn OmholtLarvik BS1346 
37Roger JoensenFauske HSL1346 
38Kolbjørn FlåGauldalspil`n BS1344 
39Gunnar FykseKlepp BS13442013
40Bent NødlandKlepp KFUM13432011
41Tom VangenLillestrøm & OB1342 
42Tor Solve TrettliSverresborg BS13422011
43Bengt BratlandHarstad13412017
44Atle ArvesenLillestrøm & OB13392009
45Jomar LangnesIL Yrjar1339 
46Odd Martin MørkLoen IL13382009
47Petter HjelleFredrikstad B.S1338 
48John Olav JohansenFredrikstad HIL1337 
49Roger EilertsenSK Vidar13372009
50Roger JarnstedtPorsgrunn BS1337 

Compound damer

1Runa GrydelandIL Yrjar13922015
2Laila Fevang MarzoukSandefjord BS13832015
3Sunniva LislevandKlepp 13822018
4June SvensenLillestrøm & OB1370 
5Ann Renee HeggeGaudalspil`n BS1350 
6Vigdis GrønningTønsberg OB1349 
7Dagrunn HaukdalGauldalspil`n BS1346 
8Marit OlaisenSK Stoksund13402009
9Wenche SolbakkenDrammen BS13372009
10Monica TselentisUllensaker BK1332 
11Madel BentzenMoss BS1313 
12Lena LindgrenUllensaker BK1310 
13Kine AndersenLillestrøm & OB13092009
14Merethe ThranaGauldalspil`n BS1296 
15Anne Marthe NæssetNotodden & OB1295 
16Kristine StorelvLillestrøm & OB12902009
17Julie SvensenLillestrøm & OB12872012
18Anette PedersenFauske HSL1285 
19Lene Orsteen TveitenDrammen BS12812018
20Eva T. WithTustna IL12802006
21Sidsel BørmarkLillestrøm & OB12802008
22Tone SørbyLillestrøm & OB1279 
23Lisbeth WilhelmsenSK Vidar1275 
24Sissel StorelvTinden BK1271 
25Elisabeth JohannessenUllensaker BK1260 
26Ina Beer-JohansenTustna IL12592016
27Alida KvammenBodø BF12552014
28Grethe RiberBodø BF1236 
29Eva ThesenSK Vidar1225 
30Bente Førde KristensenØrnes IL12242018
31Janne StrandenIL Yrjar12182015
32Eli Karin Dirdal HenriksenFana12102019
33Kirsten Marie NæssetNotodden & OB1203 
34Hedvig M.Ø.Vik-StrandliUllensaker BK1201 
35Pia SimonsenTustna IL11352016

Barebow herrer

1Terje BøeSandefjord BS12772018
2Morten SchelanderSandefjord BS12512016
3Johny SandbækSandefjord BS12232014
4Rune EdvardsenHvaler IL12222019
5Terje Schumann-OlsenBergen12022017
6Carl Erik HaugeSørumsand11732019
7Anders GranTønsberg11692019
8Christoffer BjellandLarvik BS11582013
9Svein-Ole SjøtunLillestrøm & OB11522015
10Stig Gøran Berget Sandefjord BS11402017
11Adrian Xue LangloLarvik BS11372009
12Arthur HustveitFana11242018
13Trond Grinaker LeifsenUllensaker11142017
14Frank Roger JohnsenLarvik BS11072018
15Adrian Asker RutledalLarvik BS10902016
16Nikolai MyrstadLillestrøm & OB10752019
17Stein NilsenHvaler IL10742013
18Johnny BergestuenKlepp10742016
19Stian StorengenMoss10742018
20Jan AskelandSandefjord BS10582015
21Danny IstadFarsund IL10502013
22Morten SortlandHvaler IL10472019
23Asbjørn AndersenSandefjord BS10462013
24Torbjørn KleverFana10442019
25Kjell BøeSandefjord BS10392016
26Okon ZbigniewHamar10392019
27Øystein MartinsenOslo8512019

Barebow damer

1Inger Fjeldstad EdvardsenHvaler11632016
2Janne Brandtzæg MøinichenBergen11572019
3Karolina BerentLarvik BS11512016
4Nina Riff GundersenSandefjord BS11432009
5Veslemøy MyrstadLillestrøm 9922019
6Emmy SchwitalLarvik BS9582014
7Christina BerganSandefjord BS6982009
8Heidi EilertsenFarsund IL6792009

Langbue Herrer

1Johnny BergestuenKlepp12182017
2Per Ivar PhalmBergen11872015
3Trond KvitnesMoss BS11352011
4Daniel Lauritsen AndreassenMoss BS11252018
5Finn Erik JohansenHarstad BS11182019
6Egil LudviksenTinden BK11152017
7Ulf HansenMoss BS11112019
8Bjørn I. KampenHarstad BS11012018
9Tor BørrudLillestrøm10992018
10Knut-Inge JohnsenFana10552018
11Per Kristian LienTustna IL10532017
12Sven-Ove JohansenHarstad BS10422019
13Ståle FøynumLarvik9842016
14Kjell Håvar HuseHarøy9692019
15Roy HvidingFinstabru9512018
16Varg OddnysønnSortland9462017
17Bjørn Reinhardt SøgnenUllensaker8772016
18Terje StrømmenHardanger8592019
19Bent Ivar IversenSortland8542019
20Ivar RasmussenBergen8402019
21Truls Erik DahlMoss BS8082011
22Øystein NergårdTustna IL7762011
23Andre HarnesLarvik6982016
24Markus FøynumLarvik4782016
25Marcus BordewichHarstad BS3052017

Langbue Damer

1Vera Wivi-Ann KribeFinstabru9282018
2Gun-Helen  EllevoldFinstabru8992019
3Marny StrømlandFana8832019
4Line ChristiansenMoss8632018
5Martine RusåsSarpsborg6642016

Instinkt Herrer

1Eskil ØdegårdHEG IL12382019
2Svein NikolaisenTinden BK12142017
3Lars Thomas HansenOslo11562019
4Ole Joar RundhaugHamar11332019
5Svein SjøstjernAskim11172019
6Pål MessenlienLillehammer10772019
7Nicolas Anton PaulssonGrenland10702018
8Thomas LundeLarvik10282016
9Kjell BøeSandefjord10052018
10Thor Arne MoeSkreia9582017
11Endre SimonsenGoma7912017

Instinkt Damer

1Kjerstin HoffFana11142019
2Linn-Therese SelvikBergen11102016
3Laura SchieleLillehammer11092019
4Ingunn HuseHarøy9152019
5Lise Bøe IngebrigstenSortland7382017
6Solveig LilletvedtFana6742019

Ser du feil?