NBF LogoDa er korrespondansen for sesongen 2014/15 over, resultatene ligger vedlagt. Alle med minst 3 tellende resultater kan vente seg en premie.

  Recurve Gutter Junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Bjørnar Saurdal Klepp BS 548 564 572 581   1717
2 Simen Iversen Hvaler IL Bueskyttere   496 405   472 1373
3 Bjørn Isdal Geitastrand Bueskyttere 452 356 234 481 399 1332
4 Jack Louis Ødemark Førde Bogeskyttarklubb     376 322 430 1128
5 Kristoffer Skjelanger Bergen Bueskyttere 545 542       1087
6 Johannes Gjone Larvik Bueskyttere 505   506     1011
7 Søren W Pedersen Bærum og Omegn Bueskyttere   426 489     915
8 Kristian Søgnen Ullensaker Bueskytterklubb     200 155 230 585
9 Thomas Sletsjø Larvik Bueskyttere     459     459
                 
  Recurve Gutter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Joakim Klingsheim Klepp BS 568 555 557 564   1689
2 Anders Faugstad Stavanger Bueskyttere 562   539 562 557 1681
3 Sindre Leidland Olufsen Stavanger Bueskyttere 547   548 571 560 1679
4 Erik Måkestad Bærum og Omegn Bueskyttere   531 523 556 553 1640
5 Sondre Mølslett Tustna IL Bueskyttergruppe     506 528 540 1574
6 Lars Johann Indreeidet Ålesund BSK 461 542   505   1508
7 Mats Freberg Horten Bueskyttere 389   384   462 1235
8 Snorre Pedersen Hvaler IL 487   218   477 1182
9 Maximilian Wöllner Gjesdalbuane 357 371     235 963
10 Sindre Gjone Larvik Bueskyttere 463   497     960
11 Kristoffer Husdal GeitastrandBueskyttere     206 449   655
12 Mathias Berntsen Hamar og Omegn Bueskyttere 497         497
13 Tommy Rigan Hvaler IL 427         427
14 Dennis Wullum Sverresborg Bueskyttere 149         149
                 
  Recurve Gutter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Martin Østensen Bærum og Omegn Bueskyttere   523 546 550 557 1653
2 Odin F. Sjøtun Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 529   548 544 555 1647
3 Mathias Vangen Bredesen Førde bogeskyttarklubb 509 537 533   550 1620
4 Martin Tessans-Jensen Bærum og Omegn Bueskyttere   503 503 520 542 1565
5 Nathaniel Mecam Fredrikstad Bueskyttere     525 508 525 1558
6 Leon Berg Kristiansen Ullensaker Bueskytterklubb     456 501 504 1461
7 Nataniel Eide Førde bogeskyttarklubb 414 390 420   425 1259
8 Niklas M. Haraldsen Fredrikstad Bueskyttere     298 479 445 1222
9 Oliver Karlsen Ullensaker Bueskytterklubb     456 366 372 1194
10 Kristoffer Husdal Geitastrand Bueskyttere 414   206 449   1069
11 Lukas Klose Gjesdalbuane 245 294 397     936
12 Emil Aamodt Fredrikstad Bueskyttere       483 434 917
13 Simen Kroslid Farsund IL 471   444     915
14 Marius Virik Bærum og Omegn Bueskyttere   428 454     882
15 Kevin knutsen Ålesund BSK 406     439   845
16 Jakob Sperre Ålesund BSK   384   402   786
17 Jon Risa Stavanger Bueskyttere 308       441 749
18 Mathias Stette Ålesund BSK 419     309   728
19 Filip Skjæveland Gjesdalbuane 315 171 202     688
20 Jan Willy Bjelland Larvik Bueskyttere 534         534
21 Fredrik Eiken Emblem Ålesund BSK 468         468
22 Tomas Sletsjøe Larvik Bueskyttere 423         423
23 Simon Rasmussen Gjesdalbuane 236 184       420
24 Sebastian Leirvik Sørfold Bueklubb     341     341
25 Thomas Nevland Gjesdalbuane     283     283
26 Torje Tønsager Sverresborg Bueskyttere 241         241
27 Dennis Lund Schjetne Ullensaker Bueskytterklubb         153 153
28 Sander Sevre Skrim 121         121
                 
  Recurve Mini Junior Gutter Klubb Novemer Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Odin Norevik Førde bogeskyttarklubb 496 528 508   509 1545
2 Alrik Laurent-Gonnet Horten Bueskyttere 483 478 498 420 472 1459
3 Jan Maier Stavanger Bueskyttere 427     514 515 1456
4 Daniel Søylen Mauren Ålesund BSK 464     492 473 1429
5 Christer Hamre Sørfold Bueklubb 460   496   449 1405
6 Ørjan Tennøy Lynnes Ålesund BSK 455 483   464   1402
7 Jøran Johnsgård Laugen Bueskytterklubb 409 478 419 428 424 1330
8 Steffen Laukeland Førde bogeskyttarklubb   468 450 395 406 1324
9 Arnar Grøtting SK Stoksund Buegruppa 348 395 394 474 400 1269
10 August Monen Horten Bueskyttere   293 352 403 485 1240
11 Benjamin Nærsnes Horten Bueskyttere 411 430 361 394   1235
12 Mats Kranå-Løvaas Ullensaker Bueskytterklubb     419 394 366 1179
13 Torje Ludviksen Tinden BK 411 387 358 377 309 1175
14 Stefan Karlsbakk Ålesund BSK 438 353   345   1136
15 Martin M. Lystad Skrim 298 385 384 334 137 1103
16 Emil Reehaug Laugen Bueskytterklubb   215 343 383 325 1051
17 Andreas Manskow Horten Bueskyttere 144 276 331 318 322 971
18 Sander Bergseth Laugen Bueskytterklubb 155 339 314 314 288 967
19 Tord Jonsson Bekkevold Laugen Bueskytterklubb 235 291 289 374   954
20 Morten Ekløv Stunes Tinden BK 344 250 282 230   876
21 Are Øverlid Ålesund BSK   409   402   811
22 Patrik Stabell Ullensaker Bueskytterklubb     385 373   758
23 Stian Loddengård Laugen Bueskytterklubb   360 354     714
24 Elias Diesrund Barjal Ullensaker Bueskytterklubb     349 345   694
25 Kristian Myklebust Ålesund BSK   190   380   570
27 Kasper Drabløs Julien Ålesund BSK 449         449
28 Odd Arild Kapstad Faukse Førde bogeskyttarklubb 411         411
29 Thor Lauridsen Vestnes       367   367
30 Roger Sandvik Skrim 182 148       330
31
Bjørnar Husdal
Geitastrand Bueskyttere 263         263
32 Torjus Flekøy Lillehammer Bueskytterklubb     204     204
33 Micael B Skruidalen Skrim 34 64 23     121
                 
  Recurve Jenter Junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Victoria Buch Reiten Sverresborg Bueskyttere 242         242
                 
  Recurve Jenter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Hanne Husdal Geitastrand Bueskyttere     529 543 540 1612
2 Dina Krabbe-Knudsen Stavanger Bueskyttere 529   542   525 1596
3 Lotte Albertsen Stavanger Bueskyttere 463   520 506 523 1549
4 Celine Elisabeth Asbjørnsen Fredrikstad Bueskyttere     532 538 453 1523
5 Ingrid Klara Johansen Tinden BK 493 482 503 513 416 1509
6 Anne Bryn Stavanger Bueskyttere 494       473 967
7 Marie Myhre Valderhaug Ålesund BSK 458     435   893
8 Elisabeth Søyseth Tustna IL Bueskyttergruppe 398   455     853
9 Sigrid Indreeidet Ålesund BSK   403   344   747
10 Amalie Eide Ålesund BSK   318   307   625
11 Helene Fuglesang Svensen Stavanger Bueskyttere 467         467
12 Isabelle L.T Gundersen Bergen Bueskyttere   353       353
13 Mia Kvenlid Sverresborg Bueskyttere 146         146
                 
  Recurve Jenter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Katrine Hillestad Stavanger bueskyttere 546   530 570 580 1696
2 Benedicte Olson Lønes Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 457   516 536 506 1558
3 Linn Hege Elverhøy Laiti Ullensaker Bueskytterklubb     475 379 283 1137
4 Thea Maria Troberg-Botnmark Ullensaker Bueskytterklubb     435 247 306 988
5 Ann Mari Bjelland Larvik Bueskyttere 412         412
                 
  Recurve Mini Junior Jenter Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Gyda Mosbakk Ullensaker Bueskytterklubb     522 534 484 1540
2 Amalie Storelv Tinden BK 461 448 437 507 528 1496
3 Sara Evang Ullensaker Bueskytterklubb     486 419 472 1377
4 Emilie Klem Lønn Ullensaker Bueskytterklubb     478 401 486 1365
5 Hennie Lien Tinden BK 440 423 447 464 424 1351
6 Tina Kristin E. Gjelsvik Førde bogeskyttarklubb 452 427 464     1343
7 Hilde Beate Segtnan Førde bogeskyttarklubb 266 322   364 394 1080
8 Hedda Mohaug Tinden BK     441 434   875
9 Kristine Stoltenberg Ullensaker Bueskytterklubb     397 226 306 397
10 Elin Sandvik Skrim 74         74
                 
  Compound Gutter Junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Mads Haugseth Yrjar 586 583 588 588   1762
2 Kenneth Gundersen Skrim 563 558 549   557 1670
3 Henning skau Skrim 360 526 404 181   1290
                 
  Compound Gutter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Solve Skar Tustna IL Bueskyttergruppe     574 570 574 1718
2 Kristoffer Nikolaisen Tinden BK 559 566 557 560 551 1685
3 Anders Reirå Ramstad Tustna IL Bueskyttergruppe   561 554   568 1683
4 Kai Pedersen Skrim 557   549 556   1662
5 Morten Winther SK Stoksund Buegruppa 542 528 518 542 546 1630
6 Kristian Ekløv Stunes Tinden BK 534 542 537 484 536 1615
7 Ådne Stranden Yrjar 496 509 518 542   1569
8 Eskil Hosen SK Stoksund Buegruppa 513 530 507 516 520 1566
9 Lars Einar Lien Tustna IL Bueskyttergruppe   456 488   487 1431
10 Alesander Bævre Tustna IL Bueskyttergruppe   510     537 1047
11 Mathias Askim Tønsberg   455   469   924
12 Kristian S. Iversen Skrim       363   363
                 
  Compound Gutter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Kent Andreas Nikolaisen Tinden BK 551 542 539 543 533 1636
2 Mikael Røv Mathiasen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 490   506 532 510 1548
3 Andreas Gjerde Yrjar 495 493 487 512   1500
4 Milad Aryan Hvaler IL   496 209   535 1300
5 Trym Isnes Tønsberg   556   556   1112
6 Håkon Grytten Hvaler IL         546 546
7 Jardar Vikør Hardanger Bogeskyttarklubb   540       540
8 Andre Gjone Larvik Bueskyttere     450     450
9 Sebastian Emil Geitastrand Bueskyttere 413         413
10 Even Bryhn Bøe Lillehammer Bueskytterklubb     222     222
                 
  Compound Gutter Mini junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Marco Wold SK Stoksund Buegruppa 440 505 515 523 512 1550
2 Vegard Jensen Vestnes Bueklubb     502 509 490 1501
3 Kristoffer Haugetelebond Roan PK Bueskyttere 463   503 526   1492
4 Henrik Rosø SK Stoksund Buegruppa   436 461 494 486 1441
5 Lars Martin Skjærvik SK Stoksund Buegruppa 431 365 439   532 1402
6 Robin Henden Simonsen SK Stoksund Buegruppa 489 419     484 1392
7 Joachim Henningsen Skogen Yrjar   468 390 433   1291
8 Runar Bremnes Roan PK Bueskyttere     395 413   808
9 Ole Boye Byberg Sverresborg Bueskyttere 249         249
                 
  Compound Jenter Junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Julie Svendsen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 567   563 565 557 1695
                 
  Compound Jenter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Oda Mølslett Tustna IL Bueskyttergruppe 564 553 566 563 570 1700
2 Monja Stranden Yrjar 522 508 520 536   1578
                 
  Compound Jenter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Christina Reirå Ramstad Tustna IL Bueskyttergruppe   560 560 562 573 1695
2 Kristin Beate Isdal Geitastrand Bueskyttere 549 559 553 567 563 1689
3 Pia Simonsen Tustna IL Bueskyttergruppe 555 556     552 1663
4 Una Henriksen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 475   510 541   1526
5 Malin Stranden Yrjar   485 505 514   1504
                 
  Compound Jenter Mini junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Stine Eian Roan PK Bueskyttere 554 537 546 548   1648
                 
  Tradisjonell Gutter Junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Jacob Wiseth Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 301     348 389 1038
                 
  Tradisjonell Gutter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Sivert Kolås Andersen Hardanger Bogeskyttarklubb   485 455 471   1411
2 Per Birkelund Sævartveit Hardanger Bogeskyttarklubb   328 272 335   935
3 Odin Storøien Fjordane Bogeskytalag     304 314   618
4 Tor Andreas Børsheim Jordal Hardanger Bogeskyttarklubb   328 266     594
5 Erlend B. Raanes Tustna IL Bueskyttergruppe     64 171 200 435
6 Eirik Knudsen Bergen Bueskyttere   258       258
                 
  Tradisjonell Gutter minijunior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Elias Simonsen Tustna IL Bueskyttergruppe 352 459 448 443 420 1350
2 Petter N. Hennissen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 369     425 460 1254
3 Jone Brandstveit Ystanes Hardanger Bogeskyttarklubb     395 412   807
                 
  Tradisjonell Jenter junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum(3beste)
1 Kamilla Hafstad Sørfold Bueklubb 365   319     684
                 
  Barebow Gutter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars sum (3beste)
1 Brage Lervåg Lillehammer Bueskytterklubb     423     423
2 Branislav petrovic Lillehammer Bueskytterklubb     405     405
3 Eivind Teigen Laugen Bueskytterklubb     352     352
                 
  Barebow Gutter Rekrutt Klubb november Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Theo Ytredal Farsund IL 325   339 320 370 1029
2 Espen Sandvik Laugen Bueskytterklubb 341 310 267 314 290 965
3 Adrian Rutledal Larvik Bueskyttere 474   485     959
4 Ivan Lysebo Larvik Bueskyttere 420   406     826
5 Boye Molteberg Larvik Bueskyttere 387   434     821
6 Eoin O´sullivan Skrim 208   145 195   548
7 Marius Ø Lindvall Larvik Bueskyttere     481     481
8 Lars Martin H Tajet Larvik Bueskyttere     433     433
9 Andre Gjone Larvik Bueskyttere 423         423
10 Pål Svelstad Laugen Bueskytterklubb 151       250 401
11 Christoffer Magnus Moberg Larvik Bueskyttere 298         298
12 Birk F. Hogtvalt Larvik Bueskyttere 286         286
13 Vegard Teigen Laugen Bueskytterklubb     267     267
14 Kristoffer Husdal Geitastrand Bueskyttere         187 187
15 Oliver Berg Skrim     123     123
                 
  Barebow Gutter Mini-juniorer Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Oliver Winther Larvik Bueskyttere 421   421     842
2 Aksel Huuse Lillehammer Bueskytterklubb 319   359     678
3 Gorm Huuse Lillehammer Bueskytterklubb 257   304     561
4 Oliver S. Jeznach Larvik Bueskyttere 380         380
5 Loke Messenlien Lillehammer Bueskytterklubb 108   90     198
                 
  Barebow Jenter juniorer Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Nina Nordskaug Lillehammer Bueskytterklubb     336   357 693
                 
  Barebow Jenter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Marte Lindholm Lillehammer Bueskytterklubb     360     360
2 Stine Edel stalsberg Lillehammer Bueskytterklubb     253     253
                 
  Barebow Jenter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Silje Forr Laugen Bueskytterklubb   123       123
                 
  Barebow Jenter Mini-juniorer Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
1 Ragni Storøien Fjordane Bogeskytarlag     484 473 460 1417
2 Caroline wiik Mortensen Larvik Bueskyttere 408         408
                 
  10-årsklassen Klubb November Desember Januar Februar Mars  
  Benjamin Lien Tustna IL Bueskyttergruppe Deltatt Deltatt Deltatt Deltatt Deltatt  
  Benjamin Strand Ullensaker Bueskytterklubb     Deltatt Deltatt Deltatt  
  Ebba Kristine Fjellstad Ullensaker Bueskytterklubb         Deltatt  
  Ellio Grøthe Laugen Bueskytterklubb Deltatt Deltatt        
  Emma-Sofie Gullstein Tustna IL Bueskyttergruppe Deltatt Deltatt Deltatt Deltatt    
  Filip Nordhagen-Martinsen Ullensaker Bueskytterklubb         Deltatt  
  Frikk Fagerheim Horten Bueskyttere Deltatt Deltatt Deltatt      
  Håkon Gjerdingen Laugen Bueskytterklubb       Deltatt    
  Jacob Nærsnes Horten Bueskyttere Deltatt Deltatt Deltatt Deltatt Deltatt  
  Julian Klem Lønn Ullensaker Bueskytterklubb     Deltatt Deltatt Deltatt  
  Kieran Harrington Gjesdalbuane Deltatt   Deltatt   Deltatt  
  Magnus Jensen Vestnes Bueklubb     Deltatt Deltatt Deltatt  
  Marius Johansen Laukeland Førde bogeskyttarklubb Deltatt Deltatt Deltatt Deltatt Deltatt  
  Marthe Ludvigsen Tinden BK     Deltatt Deltatt Deltatt  
  Mathilde Keining Ullensaker Bueskytterklubb         Deltatt  
  Mikkel Jonsson Bekkevold Laugen Bueskytterklubb Deltatt Deltatt Deltatt Deltatt    
  NicoleAlexandra Pedersen Ullensaker Bueskytterklubb     Deltatt Deltatt    
  Pål Svelstad Laugen Bueskytterklubb       Deltatt Deltatt  
  Sebastian F. Østhagen Ullensaker Bueskytterklubb     Deltatt Deltatt Deltatt  
  Sigve Andersen Yrjar Deltatt Deltatt Deltatt Deltatt    
  Stian Bremnes Roan PK Bueskyttere     Deltatt Deltatt    
  Stian Mortensen Yrjar Deltatt Deltatt   Deltatt    
  Thomas Nærsnes Horten Bueskyttere Deltatt   Deltatt   Deltatt  
  Torjus Ovedal Landsvik Stavanger Bueskyttere Deltatt       Deltatt  
Vedlegg:
FilStørrelseSist endret
Last ned denne filen (Korrespodanseskyting-2015.pdf)Resultater korrespondansen 2014-15375 kB05. apr 2015