nbf logoResultatene for korrespondansen januar er nå klare.

  Recurve Gutter Junior Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Kristoffer Skjelanger Bergen Bueskyttere 545 542   1087
2 Johannes Gjone Larvik Bueskyttere 505   506 1011
3 Søren W Pedersen Bærum og Omegn Bueskyttere   426 489 915
4 Simen Iversen Hvaler IL Bueskyttere   496 405 901
5 Bjørn Issdal Geitastrand Bueskyttere 452 356   808
6 Bjørnar Saurdal Klepp BS 548 564   564
7 Thomas Sletsjø Larvik Bueskyttere     459 459
8 Jack Louis Ødemark Førde Bogeskyttarklubb     376 376
             
  Recurve Gutter Kadett Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Joakim Klingsheim Klepp BS 568 555   1123
2 Anders Faugstad Stavanger Bueskyttere 562   539 1101
3 Sindre Leidland Olufsen Stavanger Bueskyttere 547   548 1095
4 Erik Måkestad Bærum og Omegn Bueskyttere   531 523 1054
5 Lars Johann Indreeidet Ålesund BSK 461 542   1003
6 Sindre Gjone Larvik Bueskyttere 463   497 960
7 Mats Freberg Horten Bueskyttere 389   384 773
8 Maximilian Wöllner Gjesdalbuane 357 371   728
9 Snorre Pedersen Hvaler IL 487   218 705
10 Sondre Mølslett Tustna IL Bueskyttergruppe     506 506
11 Mathias Berntsen Hamar og Omegn Bueskyttere 497     497
12 Tommy Rigan Hvaler IL 427     427
13 Dennis Wullum Sverresborg Bueskyttere 149     149
             
  Recurve Gutter Rekrutt Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Mathias Vangen Bredesen Førde bogeskyttarklubb 509 537 533 1579
2 Nataniel Eide Førde bogeskyttarklubb 414 390 420 1224
3 Odin F. Sjøtun Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 529   548 1077
4 Martin Østensen Bærum og Omegn Bueskyttere   523 546 1069
5 Martin Tessans-Jensen Bærum og Omegn Bueskyttere   503 503 1006
6 Lukas Klose Gjesdalbuane 245 294 397 936
7 Simen Kroslid Farsund IL 471   444 915
8 Marius Virik Bærum og Omegn Bueskyttere   428 454 882
9 Filip Skjæveland Gjesdalbuane 315 171 202 688
10 Jan Willy Bjelland Larvik Bueskyttere 534     534
11 Nathaniel Mecam Fredrikstad Bueskyttere     525 525
12 Fredrik Eiken Emblem Ålesund BSK 468     468
13 Leon Berg Kristiansen Ullensaker Bueskytterklubb     456 456
14 Oliver Karlsen Ullensaker Bueskytterklubb     456 456
15 Tomas Sletsjøe Larvik Bueskyttere 423     423
16 Simon Rasmussen Gjesdalbuane 236 184   420
17 Mathias Stette Ålesund BSK 419     419
18 Kristoffer Husdal Geitastrand Bueskyttere 414     414
19 Kevin knutsen Ålesund BSK 406     406
20 Jakob Sperre Ålesund BSK   384   384
21 Sebastian Leirvik Sørfold Bueklubb     341 341
22 Jon Risa Stavanger Bueskyttere 308     308
23 Niklas M. H Fredrikstad Bueskyttere     298 298
24 Thomas Nevland Gjesdalbuane     283 283
25 Torje Tønsager Sverresborg Bueskyttere 241     241
26 Sander Sevre Skrim 121     121
             
  Recurve Mini Junior Gutter Klubb Novemer Desember Januar Sum (3beste)
1 Odin Norevik Førde bogeskyttarklubb 496 528 508 1532
2 Alrik Laurent-Gonnet Horten Bueskyttere 483 478 498 1459
3 Jøran Johnsgård Laugen Bueskytterklubb 409 478 419 1306
4 Benjamin Nærsnes Horten Bueskyttere 411 430 361 1202
5 Torje Ludviksen Tinden BK 411 387 358 1156
6 Arnar Grøtting SK Stoksund Buegruppa 348 395 394 1137
7 Martin M. Lystad Skrim 298 385 384 1067
8 Christer Hamre Sørfold Bueklubb 460   496 956
9 Ørjan Tennøy Lynnes Ålesund BSK 455 483   938
10 Steffen Laukeland Førde bogeskyttarklubb   468 450 918
11 Morten Ekløv Stunes Tinden BK 344 250 282 876
12 Tord Jonsson Bekkevold Laugen Bueskytterklubb 235 291 289 815
13 Sander Bergseth Laugen Bueskytterklubb 155 339 314 808
14 Stefan Karlsbakk Ålesund BSK 438 353   791
15 Andreas Manskow Horten Bueskyttere 144 276 331 751
16 Stian Loddengård Laugen Bueskytterklubb   360 354 714
17 August Monen Horten Bueskyttere   293 352 645
18 Emil Reehaug Laugen Bueskytterklubb   215 343 558
19 Daniel Søylen Mauren Ålesund BSK 464     464
20 Kasper Drabløs Julien Ålesund BSK 449     449
21 Jan Maier Stavanger Bueskyttere 427     427
22 Mats Kranå-Løvaas Ullensaker Bueskytterklubb     419 419
23 Odd Arild Kapstad Faukse Førde bogeskyttarklubb 411     411
24 Are Øverlid Ålesund BSK   409   409
25 Patrik Stabell Ullensaker Bueskytterklubb     385 385
27 Elias Diesrund Barjal Ullensaker Bueskytterklubb     349 349
28 Roger Sandvik Skrim 182 148   330
29
Bjørnar Husdal
Geitastrand Bueskyttere 263     263
30 Torjus Flekøy Lillehammer Bueskytterklubb     204 204
31 Kristian Myklebust Ålesund BSK   190   190
32 Micael B Skruidalen Skrim 34 64 23 121
             
  Recurve Jenter Junior Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Victoria Buch Reiten Sverresborg Bueskyttere 242     242
             
  Recurve Jenter Kadett Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Ingrid Klara Johansen Tinden BK 493 482 503 1478
2 Dina Krabbe-Knudsen Stavanger Bueskyttere 529   542 1071
3 Lotte Albertsen Stavanger Bueskyttere 463   520 983
4 Elisabeth Søyseth Tustna IL Bueskyttergruppe 398   455 853
5 Celine Elisabeth Asbjørnsen Fredrikstad Bueskyttere     532 532
6 Anne Bryn Stavanger Bueskyttere 494     494
7 Helene Fuglesang Svensen Stavanger Bueskyttere 467     467
8 Marie Myhre Valderhaug Ålesund BSK 458     458
9 Sigrid Indreeidet Ålesund BSK   403   403
10 Isabelle L.T Gundersen Bergen Bueskyttere   353   353
11 Amalie Eide Ålesund BSK   318   318
12 Mia Kvenlid Sverresborg Bueskyttere 146     146
             
  Recurve Jenter Rekrutt Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Katrine Hillestad Stavanger bueskyttere 546   530 1076
2 Benedicte Olson Lønes Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 457   516 973
3 Linn Hege Elverhøy Laiti Ullensaker Bueskytterklubb     475 475
4 Thea Maria Troberg-Botnmark Ullensaker Bueskytterklubb     435 435
5 Ann Mari Bjelland Larvik Bueskyttere 412     412
             
  Recurve Mini Junior Jenter Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Amalie Storelv Tinden BK 461 448 437 1346
2 Tina Kristin E. Gjelsvik Førde bogeskyttarklubb 452 427 464 1343
3 Hennie Lien Tinden BK 440 423 447 1310
4 Hilde Beate Segtnan Førde bogeskyttarklubb 266 322   588
5 Gyda Mosbakk Ullensaker Bueskytterklubb     522 522
6 Sara Evang Ullensaker Bueskytterklubb     486 486
7 Emilie Klem Lønn Ullensaker Bueskytterklubb     478 478
8 Hedda Mohaug Tinden BK     441 441
9 Kristin Stoltenberg Ullensaker Bueskytterklubb     397 397
10 Elin Sandvik Skrim 74     74
             
  Compound Gutter Junior Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Mads Haugseth Yrjar 586 583 588 1757
2 Kenneth Gundersen Skrim 563 558 549 1670
3 Henning skau Skrim 360 526 404 1290
             
  Compound Gutter Kadett Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Kristoffer Nikolaisen Tinden BK 559 566 557 1682
2 Kristian Ekløv Stunes Tinden BK 534 542 537 1613
3 Morten Winther SK Stoksund Buegruppa 542 528 518 1588
4 Eskil Hosen SK Stoksund Buegruppa 513 530 507 1550
5 Ådne Stranden Yrjar 496 509 518 1523
6 Anders Reirå Ramstad Tustna IL Bueskyttergruppe   561 554 1115
7 Kai Pedersen Skrim 557   549 1106
8 Lars Einar Lien Tustna IL Bueskyttergruppe   456 488 944
9 Solve Skar Tustna IL Bueskyttergruppe     574 574
10 Alesander Bævre Tustna IL Bueskyttergruppe   510   510
11 Mathias Askim Tønsberg   455   455
             
  Compound Gutter Rekrutt Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Kent Andreas Nikolaisen Tinden BK 551 542 539 1632
2 Andreas Gjerde Yrjar 495 493 487 1475
3 Mikael Røv Mathiasen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 490   506 996
4 Milad Aryan Hvaler IL   496 209 705
5 Trym Isnes Tønsberg   556   556
6 Jardar Vikør Hardanger Bogeskyttarklubb   540   540
7 Andre Gjone Larvik Bueskyttere     450 450
8 Sebastian Emil Geitastrand Bueskyttere 413     413
9 Even Bryhn Bøe Lillehammer Bueskytterklubb     222 222
             
  Compound Gutter Mini junior Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Marco Wold SK Stoksund Buegruppa 440 505 515 1460
2 Lars Martin Skjærvik SK Stoksund Buegruppa 431 365 439 1235
3 Kristoffer Haugetelebond Roan PK Bueskyttere 463   503 966
4 Robin Henden Simonsen SK Stoksund Buegruppa 489 419   908
5 Herik Rosø SK Stoksund Buegruppa   436 461 897
6 Joachim Henningsen Skogen Yrjar   468 390 858
7 Vegard Jensen Vestnes Bueklubb     502 502
8 Runar Bremnes Roan PK Bueskyttere     395 395
9 Ole Boye Byberg Sverresborg Bueskyttere 249     249
             
  Compound Jenter Junior Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Julie Svendsen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 567   563 1130
             
  Compound Jenter Kadett Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Oda Mølslett Tustna IL Bueskyttergruppe 564 553 566 1683
2 Monja Stranden Yrjar 522 508 520 1550
             
  Compound Jenter Rekrutt Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Pia Simonsen Tustna IL Bueskyttergruppe 555 556   1111
2 Kristin Beate Isdal Geitastrand Bueskyttere 549 559   1108
3 Malin Stranden Yrjar   485 505 990
4 Una Henriksen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 475   510 985
5 Christina Reirå Ramstad Tustna IL Bueskyttergruppe   560 560 1120
             
  Compound Jenter Mini junior Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Stine Eian Roan PK 554 537 546 1637
             
  Tradisjonell Gutter Junior Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Jacob Wiseth Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 301     301
             
  Tradisjonell Gutter Kadett Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
             
             
  Tradisjonell Gutter Rekrutt Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Sivert Kolås Andersen Hardanger Bogeskyttarklubb   485 455 940
2 Per Birkelund Sævartveit Hardanger Bogeskyttarklubb   328 272 600
3 Tor Andreas Børsheim Jordal Hardanger Bogeskyttarklubb   328 266 594
4 Eirik Knudsen Bergen Bueskyttere   258   258
5 Erlend B. Raanes Tustna IL Bueskyttergruppe     64 64
             
  Tradisjonell Gutter minijunior Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Elias Simonsen Tustna IL Bueskyttergruppe 352 459 448 1259
2 Jone Brandstveit Ystanes Hardanger Bogeskyttarklubb     395 395
3 Petter N. Hennissen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 369     369
             
  Tradisjonell Jenter junior Klubb November Desember Januar Sum(3beste)
1 Kamilla Hafstad Sørfold Bueklubb 365   319 684
             
  Barebow Gutter Kadett Klubb November Desember Januar sum (3beste)
1 Brage Lervåg Lillehammer Bueskytterklubb     423 423
2 Branislav petrovic Lillehammer Bueskytterklubb     405 405
3 Eivind Teigen Laugen Bueskytterklubb     352 352
             
  Barebow Gutter Rekrutt Klubb november Desember Januar Sum (3beste)
1 Adrian Rutledal Larvik Bueskyttere 474   485 959
2 Espen Sandvik Laugen Bueskytterklubb 341 310 267 918
3 Ivan Lysebo Larvik Bueskyttere 420   406 826
4 Boye Molteberg Larvik Bueskyttere 387   434 821
5 Theo Ytredal Farsund IL 325   339 664
6 Marius Ø Lindvall Larvik Bueskyttere     481 481
7 Lars Martin H Tajet Larvik Bueskyttere     433 433
8 Andre Gjone Larvik Bueskyttere 423     423
9 Eoin O´sullivan Skrim 208   145 353
10 Odin Storøien Fjordane Bogeskytalag     304 304
11 Christoffer Magnus Moberg Larvik Bueskyttere 298     298
12 Birk F. Hogtvalt Larvik Bueskyttere 286     286
13 Vegard Teigen Laugen Bueskytterklubb     267 267
14 Pål Svelstad Laugen Bueskytterklubb 151     151
14 Oliver Berg Skrim     123 123
             
  Barebow Gutter Mini-juniorer Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Oliver Winther Larvik Bueskyttere 421   421 842
2 Aksel Huuse Lillehammer Bueskytterklubb 319   359 678
3 Gorm Huuse Lillehammer Bueskytterklubb 257   304 561
4 Oliver S. Jeznach Larvik Bueskyttere 380     380
5 Loke Messenlien Lillehammer Bueskytterklubb 108   90 198
             
  Barebow Jenter juniorer Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Nina nordskaug Lillehammer Bueskytterklubb     336 336
             
  Barebow Jenter Kadett Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Marte Lindholm Lillehammer Bueskytterklubb     360 360
2 Stine Edel stalsberg Lillehammer Bueskytterklubb     253 253
             
  Barebow Jenter Rekrutt Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Silje Forr Laugen Bueskytterklubb   123   123
             
  Barebow Jenter Mini-juniorer Klubb November Desember Januar Sum (3beste)
1 Ragni Storøien Fjordane Bogeskytarlag     484 484
2 Caroline wiik Mortensen Larvik Bueskyttere 408     408
             
  10-årsklassen Klubb November Desember Januar  
  Benjamin Lien Tustna IL Bueskyttergruppe Deltatt Deltatt Deltatt  
  Ellio Grøthe Laugen Bueskytterklubb Deltatt Deltatt    
  Emma-Sofie Gullstein Tustna IL Bueskyttergruppe Deltatt Deltatt Deltatt  
  Frikk Fagerheim Horten Bueskyttere Deltatt Deltatt Deltatt  
  Jacob Nærsnes Horten Bueskyttere Deltatt Deltatt Deltatt  
  Kieran Harrington Gjesdalbuane Deltatt   Deltatt  
  Marius Johansen Laukeland Førde bogeskyttarklubb Deltatt Deltatt Deltatt  
  Mikkel Jonsson Bekkevold Laugen Bueskytterklubb Deltatt Deltatt    
  Sigve Andersen Yrjar Deltatt Deltatt Deltatt  
  Thomas Nærsnes Horten Bueskyttere Deltatt   Deltatt  
  Torjus Ovedal Landsvik Stavanger Bueskyttere Deltatt      
  Stian Mortensen Yrjar Deltatt Deltatt    
  Stian Bremnes Roan PK Bueskyttere     Deltatt  
  Mikkel Jonsson Bekkevold Laugen Bueskytterklubb     Deltatt  
  NicoleAlexandra Pedersen Ullensaker Bueskytterklubb     Deltatt  
  Benjamin Strand Ullensaker Bueskytterklubb     Deltatt  
  Julian Klem Lønn Ullensaker Bueskytterklubb     Deltatt  
  Sebastian F. Østhagen Ullensaker Bueskytterklubb     Deltatt  
  Magnus Jensen Vestnes Bueklubb     Deltatt  
Vedlegg:
FilStørrelseSist endret
Last ned denne filen (Korrespodanseskyting-jan15-rev1.pdf)Korrespondanse januar 2015353 kB09. feb 2015