NBF LogoResultatene for korrespondansen desember er nå klare.

Vedlegg:
FilStørrelseSist endret
Last ned denne filen (Korrespodanseskyting-des_2014.pdf)Korrespondanse desember 201455 kB11. jan 2015

  Recurve Gutter Junior Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Kristoffer Skjelanger Bergen Bueskyttere 545 542 1087
2 Bjørn Issdal Geitastrand Bueskyttere 452 356 808
3 Johannes Gjone Larvik Bueskyttere 505   505
4 Simen Iversen Hvaler IL Bueskyttere   496 496
5 Søren W Pedersen Bærum og Omegn Bueskyttere   426 426
           
  Recurve Gutter Kadett Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Lars Johann Indreeidet Ålesund BSK 461 542 1003
2 Maximilian Wöllner Gjesdalbuane 357 371 728
3 Anders Faugstad Stavanger Bueskyttere 562   562
4 Sindre Leidland Olufsen Stavanger Bueskyttere 547   547
5 Erik Måkestad Bærum og Omegn Bueskyttere   531 531
6 Odin F. Sjøtun Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 529   529
7 Mathias Berntsen Hamar og Omegn Bueskyttere 497   497
8 Snorre Pedersen Hvaler IL 487   487
9 Simen Kroslid Farsund IL 471   471
10 Sindre Gjone Larvik Bueskyttere 463   463
11 Tommy Rigan Hvaler IL 427   427
12 Dennis Wullum Sverresborg Bueskyttere 149   149
13 Sander Sevre Skrim 121   121
           
  Recurve Gutter Rekrutt Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Mathias Vangen Bredesen Førde bogeskyttarklubb 509 537 1046
2 Nataniel Eide Førde bogeskyttarklubb 414 390 804
3 Lukas Klose Gjesdalbuane 245 294 539
4 Jan Willy Bjelland Larvik Bueskyttere 534   534
5 Martin Østensen Bærum og Omegn Bueskyttere   523 523
6 Martin Tessans-Jensen Bærum og Omegn Bueskyttere   503 503
7 Filip Skjæveland Gjesdalbuane 315 171 486
8 Fredrik Eiken Emblem Ålesund BSK 468   468
9 Marius Virik Bærum og Omegn Bueskyttere   428 428
10 Tomas Sletsjøe Larvik Bueskyttere 423   423
11 Simon Rasmussen Gjesdalbuane 236 184 420
12 Mathias Stette Ålesund BSK 419   419
13 Kristoffer Husdal Geitastrand Bueskyttere 414   414
14 Kevin knutsen Ålesund BSK 406   406
15 Mats Freberg Horten Bueskyttere 389   389
16 Jakob Sperre Ålesund BSK   384 384
17 Jon Risa Stavanger Bueskyttere 308   308
18 Torje Tønsager Sverresborg Bueskyttere 241   241
           
  Recurve Mini Junior Gutter Klubb Novemer Desember Sum (3beste)
1 Odin Norevik Førde bogeskyttarklubb 496 528 1024
2 Alrik Laurent-Gonnet Horten Bueskyttere 483 478 961
3 Ørjan Tennøy Lynnes Ålesund BSK 455 483 938
4 Jøran Johnsgård Laugen Bueskytterklubb 409 478 887
5 Benjamin Nærsnes Horten Bueskyttere 411 430 841
6 Torje Ludviksen Tinden BK 411 387 798
7 Stefan Karlsbakk Ålesund BSK 438 353 791
8 Arnar Grøtting SK Stoksund Buegruppa 348 395 743
9 Martin M. Lystad Skrim 298 385 683
10 Morten Ekløv Stunes Tinden BK 344 250 594
11 Tord Jonsson Bekkevold Laugen Bueskytterklubb 235 291 526
12 Sander Bergseth Laugen Bueskytterklubb 155 339 494
13 Steffen Laukeland Førde bogeskyttarklubb   468 468
14 Daniel Søylen Mauren Ålesund BSK 464   464
15 Christer Hamre Sørfold Bueklubb 460   460
16 Kasper Drabløs Julien Ålesund BSK 449   449
17 Jan Maier Stavanger Bueskyttere 427   427
18 Andreas Manskow Horten Bueskyttere 144 276 420
19 Odd Arild Kapstad Faukse Førde bogeskyttarklubb 411   411
20 Are Øverlid Ålesund BSK   409 409
21 Stian Loddengård Laugen Bueskytterklubb   360 360
22 Roger Sandvik Skrim 182 148 330
23 August Monen Horten Bueskyttere   293 293
24
Bjørnar Husdal
Geitastrand Bueskyttere 263   263
25 Emil Reehaug Laugen Bueskytterklubb   215 215
26 Kristian Myklebust Ålesund BSK   190 190
27 Loke Messenlien Lillehammer BSK 108   108
28 Micael B Skruidalen Skrim 34 64 98
           
  Recurve Jenter Junior Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Victoria Buch Reiten Sverresborg Bueskyttere 242   242
           
  Recurve Jenter Kadett Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Ingrid Klara Johansen Tinden BK 493 482 975
2 Elisabeth Søyseth Tustna IL Bueskyttergruppe 398 455 853
3 Dina Krabbe-Knudsen Stavanger Bueskyttere 529   529
4 Anne Bryn Stavanger Bueskyttere 494   494
5 Helene Fuglesang Svensen Stavanger Bueskyttere 467   467
6 Lotte Albertsen Stavanger Bueskyttere 463   463
7 Marie Myhre Valderhaug Ålesund BSK 458   458
8 Sigrid Indreeidet Ålesund BSK   403 403
9 Isabelle L.T Gundersen Bergen Bueskyttere   353 353
10 Amalie Eide Ålesund BSK   318 318
11 Mia Kvenlid Sverresborg Bueskyttere 146   146
           
  Recurve Jenter Rekrutt Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Katrine Hillestad Stavanger bueskyttere 546   546
2 Benedicte Olson Lønes Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 457   457
3 Ann Mari Bjelland Larvik Bueskyttere 412   412
           
  Recurve Mini Junior Jenter Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Amalie Storelv Tinden BK 461 448 909
2 Tina Kristin E. Gjelsvik Førde bogeskyttarklubb 452 427 879
3 Hennie Lien Tinden BK 440 423 863
4 Hilde Beate Segtnan Førde bogeskyttarklubb 266 322 588
5 Elin Sandvik Skrim 74   74
           
  Compound Gutter Junior Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Mads Haugseth Yrjar 586 583 1169
2 Kenneth Gundersen Skrim 563 558 1121
3 Henning skau Skrim 360 526 886
           
  Compound Gutter Kadett Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Kristoffer Nikolaisen Tinden BK 559 566 1125
2 Kristian Ekløv Stunes Tinden BK 534 542 1076
3 Morten Winther SK Stoksund Buegruppa 542 528 1070
4 Eskil Hosen SK Stoksund Buegruppa 513 530 1043
5 Ådne Stranden Yrjar 496 509 1005
6 Anders Reirå Ramstad Tustna IL Bueskyttergruppe   561 561
7 Kai Pedersen Skrim 557   557
8 Alesander Bævre Tustna IL Bueskyttergruppe   510 510
9 Lars Einar Lien Tustna IL Bueskyttergruppe   456 456
10 Mathias Askim Tønsberg   455 455
           
  Compound Gutter Rekrutt Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Kent Andreas Nikolaisen Tinden BK 551 542 1093
2 Andreas Gjerde Yrjar 495 493 988
3 Trym Isnes Tønsberg   556 556
4 Jardar Vikør Hardanger Bogeskyttarklubb   540 540
5 Milad Aryan Hvaler IL   496 496
6 Mikael Røv Mathiasen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 490   490
7 Sebastian Emil Geitastrand Bueskyttere 413   413
           
  Compound Gutter Mini junior Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Marco Wold SK Stoksund Buegruppa 440 505 945
2 Robin Henden Simonsen SK Stoksund Buegruppa 489 419 908
3 Lars Martin Skjærvik SK Stoksund Buegruppa 431 365 796
4 Joachim Henningsen Skogen Yrjar   468 468
5 Kristoffer Haugetelebond Roan PK 463   463
6 Herik Rosø SK Stoksund Buegruppa   436 436
7 Ole Boye Byberg Sverresborg Bueskyttere 249   249
           
  Compound Jenter Junior Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Julie Svendsen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 567   567
           
  Compound Jenter Kadett Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Oda Mølslett Tustna IL Bueskyttergruppe 564 553 1117
2 Monja Stranden Yrjar 522 508 1030
           
  Compound Jenter Rekrutt Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Pia Simonsen Tustna IL Bueskyttergruppe 555 556 1111
2 Kristin Beate Isdal Geitastrand Bueskyttere 549 559 1108
3 Christina Reirå Ramstad Tustna IL Bueskyttergruppe   560 560
4 Malin Stranden Yrjar   485 485
5 Una Henriksen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 475   475
           
  Compound Jenter Mini junior Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Stine Eian Roan PK 554 537 1091
           
  Tradisjonell Gutter Junior Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Jacob Wiseth Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 301   301
           
  Tradisjonell Gutter Rekrutt Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Sivert Kolås Andersen Hardanger Bogeskyttarklubb   485 485
2 Tor Andreas Børsheim Jordal Hardanger Bogeskyttarklubb   328 328
3 Per Birkelund Sævartveit Hardanger Bogeskyttarklubb   328 328
4 Eirik Knudsen Bergen Bueskyttere   258 258
           
  Tradisjonell Gutter minijunior Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Elias Simonsen Tustna IL Bueskyttergruppe 352 459 811
2 Petter N. Hennissen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 369   369
           
  Tradisjonell Jenter junior Klubb November Desember Sum(3beste)
1 Kamilla Hafstad Sørfold Bueklubb 365   365
           
  Barebow Gutter Rekrutt Klubb november Desember Sum (3beste)
1 Espen Sandvik Laugen Bueskytterklubb 341 310 651
2 Adrian Rutledal Larvik Bueskyttere 474   474
3 Andre Gjone Larvik Bueskyttere 423   423
4 Ivan Lysebo Larvik Bueskyttere 420   420
5 Boye Molteberg Larvik Bueskyttere 387   387
6 Theo Tredal Farsund IL 325   325
7 Christoffer Magnus Moberg Larvik Bueskyttere 298   298
8 Birk F. Hogtvalt Larvik Bueskyttere 286   286
9 Eoin O´sullivan Skrim 208   208
10 Pål Svelstad Laugen Bueskytterklubb 151   151
           
  Barebow Gutter Mini-juniorer Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Oliver Winther Larvik Bueskyttere 421   421
2 Oliver S. Jeznach Larvik Bueskyttere 380   380
           
  Barebow Jenter Rekrutt Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Silje Forr Laugen Bueskytterklubb   123 123
           
  Barebow Jenter Mini-juniorer Klubb November Desember Sum (3beste)
1 Caroline wiik Mortensen Larvik Bueskyttere 408   408
           
  10-årsklassen Klubb November Desember  
  Benjamin Lien Tustna IL Bueskyttergruppe Deltatt Deltatt  
  Ellio Grøthe Laugen Bueskytterklubb Deltatt Deltatt  
  Emma-Sofie Gullstein Tustna IL Bueskyttergruppe Deltatt Deltatt  
  Frikk Fagerheim Horten Bueskyttere Deltatt Deltatt  
  Jacob Nærsnes Horten Bueskyttere Deltatt Deltatt  
  Kieran Harrington Gjesdalbuane Deltatt    
  Marius Johansen Laukeland Førde bogeskyttarklubb Deltatt Deltatt  
  Mikkel Jonsson Bekkevold Laugen Bueskytterklubb Deltatt Deltatt  
  Sigve Andersen Yrjar Deltatt Deltatt  
  Stian Mortensen Yrjar Deltatt Deltatt  
  Thomas Nærsnes Horten Bueskyttere Deltatt    
  Torjus Ovedal Landsvik Stavanger Bueskyttere Deltatt