NBF logo107 skyttere deltok i første runde i korrespondansen, resultatene fra november ligger vedlagt.

Vedlegg:
FilStørrelseSist endret
Last ned denne filen (Korrespodanseskyting-nov_2014.pdf)Korrespondanse november 2014268 kB04. des 2014

  Recurve Gutter Junior Klubb November
1 Kristoffer Skjelanger Bergen Bueskyttere 545
2 Johannes Gjone Larvik Bueskyttere 505
3 Bjørn Husdal Geitastrand Bueskyttere 452
       
  Recurve Gutter Rekrutt Klubb November
1 Jan Willy Bjelland Larvik Bueskyttere 534
2 Mathias Vangen Bredesen Førde bogeskyttarklubb 509
3 Lars Johann Indreeidet Ålesund BSK 461
4 Tomas Sletsjøe Larvik Bueskyttere 423
5 Kristoffer Husdal Geitastrand Bueskyttere 414
6 Nataniel Eide Førde bogeskyttarklubb 414
7 Mats Freberg Horten Bueskyttere 389
8 Maximilian Wöllner Gjesdalbuane 357
9 Torje Tønsager Sverresborg Bueskyttere 241
       
  Recurve Gutter Kadett Klubb November
1 Odin F. Sjøtun Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 529
2 Mathias Berntsen Hamar og Omegn Bueskyttere 497
3 Snorre Pedersen Hvaler IL 487
4 Simen Kroslid Farsund IL 471
5 Fredrik Eiken Emblem Ålesund BSK 468
6 Sindre Gjone Larvik Bueskyttere 463
7 Tommy Rigan Hvaler IL 427
8 Mathias Stette Ålesund BSK 419
9 Kevin knutsen Ålesund BSK 406
10 Filip Skjæveland Gjesdalbuane 315
11 Lukas Klose Gjesdalbuane 245
12 Simon Rasmussen Gjesdalbuane 236
13 Dennis Wullum Sverresborg Bueskyttere 149
14 Sander Sevre Skrim 121
       
  Recurve Mini Junior Gutter Klubb Novemer
1 Odin Norevik Førde bogeskyttarklubb 496
2 Alrik Laurent-Gonnet Horten Bueskyttere 483
3 Daniel Søylen Mauren Ålesund BSK 464
4 Christer Hamre Sørfold Bueklubb 460
5 Ørjan Tennøy Lynnes Ålesund BSK 455
6 Kasper Drabløs Julien Ålesund BSK 449
7 Stefan Karlsbakk Ålesund BSK 438
8 Torje Ludviksen Tinden BK 411
9 Benjamin Nærsnes Horten Bueskyttere 411
10 Odd Arild Kapstad Faukse Førde bogeskyttarklubb 411
11 Jøran Johnsgård Laugen Bueskytterklubb 409
12 Jøran Johnsgård Laugen Bueskytterklubb 409
13 Morten Ekløv Stunes Tinden BK 344
14 Martin M. Lystad Skrim 298
15
Bjørnar Husdal
Geitastrand Bueskyttere 263
16 Tord Jonsson Bekkevold Laugen Bueskytterklubb 235
17 Roger Sandvik Skrim 182
18 Sander Bergseth Laugen Bueskytterklubb 155
19 Andreas Manskow Horten Bueskyttere 144
20 Loke Messenlien Lillehammer BSK 108
21 Micael B Skruidalen Skrim 34
       
  Recurve Jenter Junior Klubb November
1 Victoria Buch Reiten Sverresborg Bueskyttere 242
       
  Recurve Jenter Rekrutt Klubb November
1 Benedicte Olson Lønes Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 457
2 Ann Mari Bjelland Larvik Bueskyttere 412
       
  Recurve Jenter Kadett Klubb November
1 Ingrid Klara Johansen Tinden BK 493
2 Marie Myhre Valderhaug Ålesund BSK 458
3 Elisabeth Søyseth Tustna IL Bueskytterklubb 398
4 Mia Kvenlid Sverresborg Bueskyttere 146
       
  Recurve Mini Junior Jenter Klubb November
1 Amalie Storelv Tinden BK 461
2 Tina Kristin E. Gjelsvik Førde bogeskyttarklubb 452
3 Hennie Lien Tinden BK 440
4 Hilde Beate Segtnan Førde bogeskyttarklubb 266
5 Elin Sandvik Skrim 74
       
  Compound Gutter Junior Klubb November
1 Mads Haugseth Yrjar 586
2 Kenneth Gundersen Skrim 563
       
  Compound Gutter Kadett Klubb November
1 Kristoffer Nikolaisen Tinden BK 559
2 Kai Pedersen Skrim 557
3 Kristian Ekløv Stunes Tinden BK 534
4 Ådne Stranden Yrjar 496
5 Henning skau Skrim 360
       
  Compound Gutter Rekrutt Klubb November
1 Kent Andreas Nikolaisen Tinden BK 551
2 Andreas Gjerde Yrjar 495
3 Mikael Røv Mathiasen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 490
4 Sebastian Emil Geitastrand Bueskyttere 413
       
  Compound Gutt Mini junior Klubb November
1 Kristoffer Haugetelebond Roan PK 463
2 Ole Boye Byberg Sverresborg Bueskyttere 249
       
  Compound Jenter Junior Klubb November
1 Julie Svendsen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 567
       
  Compound Jenter Rekrutt Klubb November
1 Pia Simonsen Tustna IL Bueskytterklubb 555
2 Kristin Beate Isdal Geitastrand Bueskyttere 549
3 Una Henriksen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 475
       
  Compound Jenter Kadett Klubb November
1 Oda Mølslett Tustna IL Bueskytterklubb 564
2 Monja Stranden Yrjar 522
       
  Compound Jenter Mini junior Klubb November
1 Stine Eian Roan PK 554
       
  Tradisjonell Gutter Junior Klubb November
1 Jacob Wiseth Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 301
       
  Tradisjonell Gutter minijunior Klubb November
1 Petter N. Hennissen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 369
2 Elias Simonsen Tustna IL Bueskytterklubb 352
       
  Tradisjonell Jenter junior Klubb November
1 Kamilla Hafstad Sørfold Bueklubb 365
       
  Barebow Gutter Rekrutt Klubb november
1 Adrian Rutledal Larvik Bueskyttere 474
2 Andre Gjone Larvik Bueskyttere 423
3 Ivan Lysebo Larvik Bueskyttere 420
4 Boye Molteberg Larvik Bueskyttere 387
5 Espen Sandvik Laugen Bueskytterklubb 341
6 Theo Tredal Farsund IL 325
7 Christoffer Magnus Moberg Larvik Bueskyttere 298
8 Birk F. Hogtvalt Larvik Bueskyttere 286
9 Eoin O´sullivan Skrim 208
10 Pål Svelstad Laugen Bueskytterklubb 151
       
  Barebow Gutter Mini-juniorer Klubb November
1 Oliver Winther Larvik Bueskyttere 421
2 Oliver S. Jeznach Larvik Bueskyttere 380
       
  Barebow Jenter Mini-juniorer Klubb November
1 Caroline wiik Mortensen Larvik Bueskyttere 408
       
  10-årsklassen Klubb November
  Andreas Gjerde Yrjar Deltatt
  Benjamin Lien Tustna IL Bueskytterklubb Deltatt
  Ellio Grøthe Laugen Bueskytterklubb Deltatt
  Emma-Sofie Gullstein Tustna IL Bueskytterklubb Deltatt
  Frikk Fagerheim Horten Bueskyttere Deltatt
  Jacob Nærsnes Horten Bueskyttere Deltatt
  Kieran Harrington Gjesdalbuane Deltatt
  Marius Johansen Laukeland Førde bogeskyttarklubb Deltatt
  Mikkel Jonsson Bekkevold Laugen Bueskytterklubb Deltatt
  Sigve Andersen Yrjar Deltatt
  Thomas Nærsnes Horten Bueskyttere Deltatt