NBFHer er de endelig resultatene fra denne sesongens korrespondanse.

Oppdatert 28/4-14

Vedlegg:
FilStørrelseSist endret
Last ned denne filen (endelige-resultater-korr-13_14.pdf)Korrespondansen 2013/2014406 kB28. apr 2014

Recurve Gutter Junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Andreas Larssen GIL BS 326 334 194 0 0 854
Kristian Søgnen Ullensaker Bueskyttere 0 144 0 380 298 822
Åge Myrvoll Ålesund Bueskytterklubb 513 0 0 0 0 513
Ivan Haugdal Sportsklubben Stoksund 0 395 0 0 0 395
Nikolay Tikhvinskiy Ålesund Bueskytterklubb 228 0 0 0 0 228
               
Recurve Gutter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Mathias Vangen Bredesen Førde Bogeskyttarklubb 552 561 539 561 557 1679
Sondre Mølslett Tustna IL Bueskyttergruppe 539 478 542 560 0 1641
Anders Faugstad Stavanger Bueskyttere 515 464 550 538 549 1637
Simen Iversen Hvaler IL Bueskyttere 539 0 540 492 521 1600
Jan Willy Bjelland Larvik Bueskyttere 541 524 0 0 526 1591
Joakim Husevåg Synnes Ålesund Bueskytterklubb 520 511 531 0 0 1562
Sindre Leiland Olufsen Stavanger Bueskyttere 567 514 478 464 461 1559
Andreas Skålvik Førde Bogeskyttarklubb 487 508 526 517 514 1557
Sverre Moldskred Molnes Ålesund Bueskytterklubb 508 490 482 513 532 1553
Johannes Gjone Larvik Bueskyttere 520 499 0 0 502 1521
Elias Rasmussen Våge Stavanger Bueskyttere 456 0 480 0 499 1435
Lars Johann Indreeide Ålesund Bueskytterklubb 437 470 501 0 424 1408
Tommy Rigan Hvaler IL Bueskyttere 0 418 477 0 510 1405
Nathaniel Eide Førde Bogeskyttarklubb 438 430 456 445 484 1385
Simen Tofte Saltnes Fauske Helsesportslag 433 481 0 461 392 1375
Kevin Knutsen Ålesund Bueskytterklubb 471 443 411 0 387 1325
Matias Stette Ålesund Bueskytterklubb 403 316 364 453 413 1269
Henrik Thue Strocka IL Skrim Bueskyting 330 0 455 460 0 1245
Peter Haugdal Sportsklubben Stoksund 0 381 370 0 388 1139
Svein Ove Bakko Ålesund Bueskytterklubb 332 413 248 356 300 1101
Patrick S. Hildebrandt Kristiandsand Bueskyttere 515 0 531 0 0 1046
Christoffer Waldemar Gjesdalbuane 302 297   387 0 986
Martin Johan Skogvold Ålesund Bueskytterklubb 341 0 256 0 389 986
Ole Marius Myhrmoen Kristiandsand Bueskyttere 447 0 464 0 0 911
Snorre Schöne Pedersen Hvaler IL Bueskyttere 0 0 206 330 295 831
Marius Lohne IL Skrim Bueskyting 0 0 369 439 0 808
Robin Wick Ålesund Bueskytterklubb 305 0 0 0 341 646
Knut Landsverk Rensvik Ålesund Bueskytterklubb 335 0 0 259 0 594
Even Holm Gjesdalbuane 194 307 0 0 0 501
Fredrik Rørvik Grimstad Ålesund Bueskytterklubb 430 0 0 0 0 430
Filip Kristoffer Ørn Stavanger Bueskyttere 246 0 0 0 0 246
               
Recurve Gutter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Kristoffer Nikolaisen Tinden Bueskytterklubb 553 549 0 547 0 1649
Mats Freberg Horten Bueskyttere 441 473 0 425 478 1392
Bjørn Sidal GIL BS 0 427 476 488 366 1391
Odin Foss Sjøtun Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 440 0 450 440 493 1383
Boye Molteberg Larvik Bueskyttere 465 453 0 0 304 1222
Espen Byberg Gjesdalbuane 303 0 0 387 440 1130
Høynes Hallvard Daniel Kristiandsand Bueskyttere 495 0 539 0 0 1034
Kylypenko Serhii Kristiandsand Bueskyttere 498 0 499 0 0 997
Kristoffer Husdal GIL BS 357 0 0 0 401 758
Sindre Gjone Larvik Bueskyttere 0 0 0 0 502 502
Jonas Nordli Ben Nasr Ullensaker bueskytterklubb 0 0 0 304 0 304
               
Recurve Mini Junior Gutter Klubb Novemer Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Sander Roth Ålesund Bueskytterklubb 523 527 491 535 541 1603
William Wang Tinden Bueskytterklubb 451 525 0 493 488 1506
Alrick Laurent-Gonnet Horten Bueskyttere 385 347 466 446 480 1392
Amar Grøtting Sportsklubben Stoksund 0 395 474 0 446 1315
Patrick Vidrequin Stavanger Bueskyttere 396 409 0 0 492 1297
Fredrik Emblem Eiken Ålesund Bueskytterklubb 408 0 0 458 337 1203
William Svendsen Sportsklubben Stoksund 0 384 304 0 475 1163
Lars Martin Skjærvik Sportsklubben Stoksund 0 462 242 0 455 1159
Yngve Julian Ramstad Ålesund Bueskytterklubb 427 349 0 0 378 1154
Alexander Hynne IL Skrim Bueskyting 222 0 472 440 0 1134
Morten Stunes Tinden Bueskytterklubb 0 409 410 280 183 1099
Vegard Herfjord Sportsklubben Stoksund 0 0 368 322 368 1058
Robin H Simonsen Sportsklubben Stoksund 0 0 190 378 452 1020
Kasper Hegelstad Norland Gjesdalbuane 245 224 387 357 0 989
Martin Møllerop Lystad
IL Skrim Bueskyting 127 0 0 343 437 907
Marco Wold Sportsklubben Stoksund 0 0 296 272 326 894
Henrik Rosø Sportsklubben Stoksund 0 0 286 261 300 847
Martin Bjørk Halvorsen Ullensaker Bueskytterklubb 0 0 388 218 238 844
Kim-Andrè Kydland Gjesdalbuane 425 417 0 0 0 842
Theodor Maurstad Elverum BS 392 347 0 0 0 739
Bjørnar Husdal GIL BS 98 0 370 0 260 728
Stines Svenning Sportsklubben Stoksund 0 0 286 0 397 683
Oddne Hammer Sportsklubben Stoksund 0 0 182 180 202 564
Mathias S. Ottesen Sportsklubben Stoksund 0 0 316 0 240 556
Sindre Mælhum Lystad IL Skrim Bueskyting 432 0 0 0 0 432
Henrik Myhre GIL BS 402 0 0 0 0 402
Mads Hagen Sverresborg Bueskyttere 0 399 0 0 0 399
Simon Rasmussen Gjesdalbuane 0 0 325 0 0 325
Filip Skjæveland Gjesdalbuane 0 0 318 0 0 318
Magnus I. Bratland Tinden Bueskytterklubb 0 0 0 0 314 314
Kasper Drabløs Julien Ålesund Bueskytterklubb 282 0 0 0 0 282
Sindre Tomter Bjørnsen IL Skrim Bueskyting 208 0 0 0 0 208
Tobias Ellingsen Ryevad IL Skrim Bueskyting 186 0 0 0 0 186
August Monen Horten Bueskyttere 156 0 0 0 0 156
Sander Sevre IL Skrim Bueskyting 112 0 0 0 0 112
Oliver Berg IL Skrim Bueskyting 100 0 0 0 0 100
               
Recurve Jenter Junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Maria Kristina Ø Vik-Strandli Ullensaker Bueskyttere 0 0 516 519 509 1544
Runa Gjerland Førde Bogeskyttarklubb 474 483 467 0 496 1453
               
Recurve Jenter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Hanne S. Husdal GIL BS 557 535 561 548 570 1688
Katrine Hillestad Stavanger Bueskyttere 549 521 523 529 517 1601
Dina Krabbe-Knudsen Stavanger Bueskyttere 538 498 438 512 511 1561
Elisabeth Søyseth Tustna IL Bueskyttergruppe 460 0 512 512 0 1484
Silje Andrea Reppe Ullensaker Bueskyttere 0 252 0 391 439 1082
Caroline Fevang Johansen IL Skrim Bueskyting 326 0 379 0 362 1067
Ingrid Gøytil Kristiansand Bueskyttere 492 0 543 0 0 1035
Kaia Holmen Sæterlid Kristiansand Bueskyttere 469 0 546 0 0 1015
Helene Fuglesang Svendsen Stavanger Bueskyttere 514 0 476 0 0 990
Synne Elisabeth Strai Kristiansand Bueskyttere 491 0 496 0 0 987
Marie Myhre Valderhaug Ålesund Bueskytterklubb 478 0 0 0 355 833
               
Recurve Jenter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Anne Bryn Stavanger Bueskyttere 492 494 451 379 0 1437
Benedicte Olson Lønes Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 428 458 354 354 478 1364
Una B. Henriksen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 222 196 0 294 335 851
Liv Ingeborg Tengesdal Stavanger Bueskyttere 137 0 334 0 0 471
Victoria Buck Reiten Sverresborg Bueskyttere 0 462 0 0 0 462
Anna Skaar Ålesund Bueskytterklubb 318 0 0 0 0 318
               
Recurve Mini Junior Jenter Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Gyda Mossbakk Ullensaker Bueskyttere 447 476 412 460 479 1415
Sara Evang Ullensaker Bueskyttere 405 388 432 474 486 1392
Malin Roald Breivik Ålesund Bueskytterklubb 0 290 421 438 462 1321
Emilie Klem Lønn Ullensaker Bueskyttere 314 258 210 142 472 1044
Linn Hege Laiti Ullensaker Bueskyttere 0 368 308 300 184 976
Hedda Mohaug Tinden Bueskytterklubb 0 0 0 305 472 777
Ingrid N. Hagerup Stavanger Bueskyttere 483 0 0 0 0 483
Cecilie Aarthun Berge Stavanger Bueskyttere 481 0 0 0 0 481
Live Svenning Sportsklubben Stoksund 0 0 338 0 0 338
Silje Østby Lindeg Ullensaker Bueskyttere 0 166 0 0 0 166
               
Compound Herrer Junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Mads Haugseth Il Yrjar 586 583 0 585 589 1760
Ragnar Evensen Tønsberg og Omegn Bueskyttere 0 577 569 579 0 1725
Geir Magnus Vassvik Tustna IL Bueskyttergruppe 556 0 554 556 0 1666
Stian Hoff Berg Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 534 524 520 528 0 1586
Stian Thorød Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 478 486 0 0 0 964
Andreas Larssen GIL BS 0 0 0 413 401 814
Kenneth Gunderson IL Skrim Bueskyting 536 0 0 0 0 536
Adam Aske Holskil Tønsberg og Omegn Bueskyttere 0 0 532 0 0 532
Leon Myrhe Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 466 0 0 0 0 466
               
Compound Gutter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Solve Skår Tustna IL Bueskyttergruppe 574 567 564 569 0 1710
Anders Reirå Ramstad Tustna IL Bueskyttergruppe 564 0 547 546 0 1657
Morten Winther Sportsklubben Stoksund 0 525 548 0 573 1646
Jørgen Vollvik Roan PK Bueskyttere 530 0 542 543 0 1615
Mikael Røv Mathiassen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 428 0 418 418 509 1355
Kristian Ekløv Stunes Tinden Bueskytterklubb 0 0 513 0 537 1050
               
Compound Gutter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Even Grelland Tønsberg Bueskyttere 544 568 562 547 563 1693
Mikael Skomsvold IL Yrjar 554 548 0 505 530 1632
Jardar Vikør Hardanger Bogeskyttarklubb 562 537 531 0 0 1630
Kent Andreas Nikolaisen Tinden Bueskytterklubb 492 528 547 543 0 1618
Adrian Elstad Brubakken Ullensaker Bueskyttere 0 526 0 536 526 1588
Mathias Askim Tønsberg Bueskyttere 532 0 529 503 0 1564
Håkon Grytten Hvaler IL Bueskyttere 438 0 151 374 260 1072
Benjamin Naustvoll Tustna IL Bueskyttergruppe 521 0 505 0 0 1026
Truls Skarbøvik Ålesund Bueskytterklubb 506 0 493 0 0 999
Lars Einar Lien Tustna IL Bueskyttergruppe 482 0 480 0 0 962
Aleksander Skar Tustna IL Bueskyttergruppe 472 0 0 479 0 951
Aleksander Bævre Tustna IL Bueskyttergruppe 533 0 0 0 0 533
Erland Rosø Sportsklubben Stoksund 0 507 0 0 0 507
               
Compound Gutt Mini junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Kasper Skomsvold IL Yrjar 530 446 0 518 521 1569
Trym Isnes Tønsberg Bueskyttere 508 0 492 498 0 1498
Kristoffer Hauge telebond Roan PK Bueskyttere 482 470 477 482 527 1491
Andreas Gjerde IL Yrjar 567 329 401 0 412 1380
Geir Magnus Vassvik Tustna IL Bueskyttergruppe 556 0 554 0 0 1110
Ole A Liverød Tønsberg Bueskyttere 505 0 0 0 0 505
Aleksander Liverød Tønsberg Bueskyttere 0 0 0 490 0 490
               
Compound Jenter Junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Julie Svensen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 547 548 569 569 563 1701
               
Compound Jenter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Kristin Beate Isdal GIL BS 550 555 553 549 554 1662
Monja Stranden IL Yrjar 438 532 0 547 554 1633
Solfrid K. Andersen Hardanger Bogeskyttarklubb 567 547 0 0 0 1114
Christina Reirå Ramstad Tustna IL Bueskyttergruppe 545 0 517 0 0 1062
Pia Simonsen Tustna IL Bueskyttergruppe 0 0 517 512 0 1029
               
Compound Jenter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Oda Mølslett Tustna IL Bueskyttergruppe 563 553 565 562 0 1690
Solfrid K. Andersen Hardanger Bogeskyttarklubb 0 0 0 536 0 536
               
Tradisjonell Herrer Junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Olve V. Erdal Hardanger Bogeskyttarklubb 0 0 0 477 0 477
Endre Vik Larsen Bergen Bueskyttere 410 0 0 0 0 410
Kristian Andersen Bergen Bueskyttere 263 0 0 0 0 263
               
Tradisjonell Gutter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Olve V. Erdal Hardanger Bogeskyttarklubb 438 436 466 0 0 1340
               
Tradisjonell Gutter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Petter N. Hennisen Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 460 448 434 434 454 1362
Sivert K Andersen Hardanger Bogeskyttarklubb 434 430 430 356 0 1294
Lars B Ystanes Hardanger Bogeskyttarklubb 416 357 319 303 0 1092
Per B. Sævartveit Hardanger Bogeskyttarklubb 307 237 262 281 0 850
Snorre Schöne Pedersen Hvaler IL Bueskyttere 309 0 0 0 0 309
               
Tradisjonell Gutter minijunior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Anton Behme Førde Bogeskyttarklubb 469 475 0 0 0 944
Johannes Vetland Farsund IL 0 0 0 223 115 338
Renè Alexander Stenhaug Tinden Bueskytterklubb 0 0 319 0 0 319
               
Tradisjonell Jenter junior Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum(3beste)
Tonje Kolbjørnsen Bergen Bueskyttere 268 0 0 0 0 268
               
Barebow Jenter Rekrutt Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Isabelle Lee Gundersen Bergen Bueskyttere 328 0 0 0 0 328
               
Barebow Jenter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Cecilie Svenske Lillestrøm & Omegn Bueskyttere 258 0 0 0 0 258
               
Barebow Gutter Rekrutt Klubb november Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Theo Ytrdal Farsund IL 386 429 427 379 420 1276
Eivind Teigen Laugen Bueskytterklubb 408 0 0 399 438 1245
Levi Wiig Farsund IL 329 400 372 372 382 1154
Vegard Teigen Laugen Bueskytterklubb 382 0 0 399 332 1113
Sverre M.Lode Farsund IL 272 321 314 0 348 983
Markus Jensen Farsund IL 185 282 305 229 185 816
Elias Lillesæter Laugen Bueskytterklubb 433 0 0 0 0 433
               
Barebow Gutter Kadett Klubb November Desember Januar Februar Mars sum (3beste)
Adrian Rutledal Larvik Bueskyttere 402 461 0 0 461 1324
Andre Gjone Larvik Bueskyttere 464 357 0 0 334 1155
Sindre Gjone Larvik Bueskyttere 522 468 0 0 0 990
               
Barebow Gutter Mini-juniorer Klubb November Desember Januar Februar Mars Sum (3beste)
Kelong Xue Elverum BS 262 327 372 0 0 961
Oliver Winter Larvik Bueskyttere 306 341 0 0 307 954
Jøran Johnsgård Laugen Bueskytterklubb 397 0 0 448 0 845
               
10-årsklassen Klubb November Desember Januar Februar Mars  
Aleksander Elstad Brubakken Ullensaker Bueskytterklubb       deltatt deltatt  
Amalie Storelv Tinden Bueskytterklubb     deltatt deltatt deltatt  
Arne Usken Gjesdalbuane   deltatt        
Benjamin Lien Tustna IL Bueskyttergruppe deltatt deltatt deltatt deltatt    
Christer Hamre Fauske Helsesportslag deltatt deltatt   deltatt deltatt  
Didrik Jonsrud Dyrnes Tustna IL Bueskyttergruppe deltatt deltatt deltatt deltatt    
Ebba Kristine Roan Ullensaker Bueskytterklubb         deltatt  
Elias Dieserud Barjal Ullensaker Bueskytterklubb   deltatt   deltatt deltatt  
Elias Horstad Berget Førde bogeskyttarklubb     deltatt deltatt deltatt  
Elias Simonsen Tustna IL Bueskyttergruppe deltatt deltatt deltatt deltatt    
Filip Nordhagen Ullensaker Bueskytterklubb         deltatt  
Frikk Fagerheim Horten Bueskyttere   deltatt deltatt   deltatt  
Guro Jonsrud Dyrnes Tustna IL Bueskyttergruppe deltatt deltatt deltatt deltatt deltatt  
Hennie Lien Tinden Bueskytterklubb     deltatt deltatt deltatt  
Håkon Bøhler Ullensaker Bueskytterklubb deltatt deltatt deltatt deltatt deltatt  
Isak Hansen IL Yrjar         deltatt  
Ivan Tran Ullensaker Bueskytterklubb         deltatt  
Jakob Nærsnes Horten Bueskyttere deltatt deltatt deltatt deltatt    
Jan Maier Stavanger Bueskyttere deltatt deltatt     deltatt  
Julian Klem Lønn Ullensaker Bueskytterklubb       deltatt deltatt  
Kevin Andreas E Laiti Ullensaker Bueskytterklubb deltatt deltatt deltatt deltatt deltatt  
Marte Emilie Skogstad Lillestrøm & Omegn Bueskyttere deltatt   deltatt deltatt    
Mathias Hauge Telebond Roan PK Bueskyttere deltatt   deltatt deltatt deltatt  
Mats Kranå-Løvaas  Ullensaker Bueskytterklubb deltatt deltatt deltatt deltatt deltatt  
Nicole Aleandra Ullensaker Bueskytterklubb     deltatt deltatt deltatt  
Nikolai Langstad Ullensaker Bueskytterklubb     deltatt deltatt deltatt  
Oddfinn Hovland Gjesdalbuane deltatt     deltatt deltatt  
Odin Norevik Førde bogeskyttarklubb     deltatt deltatt deltatt  
Odin Normann Hamre Tinden Bueskytterklubb deltatt   deltatt      
Oliver Espseth Tustna IL Bueskyttergruppe deltatt deltatt deltatt      
Rakel Evang Ullensaker Bueskytterklubb deltatt deltatt   deltatt    
Ruth Evang Ullensaker Bueskytterklubb deltatt deltatt   deltatt    
Sigve Andersen IL Yrjar deltatt deltatt   deltatt deltatt  
Stian A. Mortensen IL Yrjar deltatt deltatt deltatt deltatt deltatt  
Thomas Nærsnes Horten Bueskyttere deltatt deltatt deltatt   deltatt  
Torje Ludvigsen Tinden Bueskytterklubb     deltatt   deltatt  
William Gudmundsrud Ullensaker Bueskytterklubb         deltatt